Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 25 listopada 2009
  • wyświetleń: 89007

Śmiertelny wypadek na DK-1

W poniedziałek, 23 listopada około godziny 19.00 na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie doszło do tragicznego wypadku. Zginął 22-letni motocyklista.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie, kierowca motocykla jechał lewym pasem ruchu trasy DK-1 w kierunku Katowic. W tym samym czasie, wyjeżdżając z ulicy Hallera, przejeżdżała "Jedynkę" 28-letnia mieszkanka Pszczyny. Kierowała mazdą. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia pojazdów. Mężczyzna, mieszkaniec Jankowic, zmarł po przewiezieniu do szpitala w wyniku odniesionych obrażeń. Miał 22 lata.

W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia panuje duże nasilenie ruchu. Maksymalna prędkość, która tam obowiązuje to 60 km/h. W czasie, kiedy doszło do wypadku było już ciemno. Na opisywanym skrzyżowaniu znajduje się jednak oświetlenie drogowe.

Co było przyczyną tak tragicznego w skutkach wypadku wyjaśnią już w najbliższym czasie zeznania świadków i opinia biegłego. Policjanci badają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.