Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 7 listopada 2009
  • wyświetleń: 8584

Plażowe licealia - zobacz film

Prezentujemy film z imprezy jaka odbyła się 9 czerwca tego roku na plaży Ośrodka Sportów Wodnych w Łące.

V Plażowe Licealia, bo taka nazwę nosi impreza, która w tym roku obchodziła swoje 5 urodziny! W plażowych zmaganiach udział biorą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego oraz zaproszone reprezentacje szkół z Czerwionki-Leszczyn, Będzina i w tym roku również z Czechowic-Dziedzic. Ze względu na miejsce imprezy oraz formę rywalizacji – atmosfera panująca w czasie jej trwania jest wyjątkowa.Głównymi organizatorami są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie. Od początku istnienia tej imprezy ściśle są z nią związani ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, dzięki którym uczestnicy czują się bezpieczniej na plaży i w wodzie (grupą ratowników kieruje Pan Czesław Kondziołka ze Studzionki). Cała impreza już po raz trzeci została uwieczniona w obiektywie kamery, którą znakomicie operuje Arkadiusz Rakowski.

Składam gorące podziękowania wszystkim osobom których nie wymieniłem (jest ich spora grupa), za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji i przeprowadzeniu 5 edycji tej imprezy.

M.Bienioszek

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.