Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 26 października 2009
  • wyświetleń: 16420

Śmiertelny wypadek w Pszczynie

Pszczyńscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w weekend w Pszczynie na ul. Wodzisławskiej. Około południa kierowca VW golfa z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w rowerzystę. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 71-letni pszczynianin.

O zdarzeniu dyżurny tutejszej jednostki policji został poinformowany o godzinie 11.13. Policjanci przybyli na miejsce wypadku ustalili, że jadący w kierunku Poręby, 26-latek z Łąki, na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W tym czasie jechał tamtędy 71-letni rowerzysta. W wyniku uderzenia i odniesionych obrażeń ciała starszy mężczyzna zmarł.

W miejscu wypadku obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h, na łuku drogi zaznaczona jest podwójna linia ciągła. Policjanci w notatce, w rubryce dotyczącej panujących warunków na drodze, zamieścili zapis: średnie nasilenie ruchu, droga asfaltowa, sucha.

KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.