pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 15 października 2009
  • wyświetleń: 14015

Pszczyna walczy z Cieszynem - głosuj

Od kilkunastu dni trwa głosowanie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. Od początku w batalii wspieramy obiekty z naszego powiatu: Pokazową Zagrodę Żubrów, Ośrodek Sportów Wodnych oraz rozbudowę i modernizację Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach. Pierwsza z tych atrakcji ma ogromne szanse na końcowe zwycięstwo!

Pszczyna walczy z Cieszynem - głosuj
Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie


23 września zakończono przyjmowanie zgłoszeń do konkursu. Do tegorocznej edycji zgłoszono 23 obiekty. Są to rozwiązania podnoszące atrakcyjność przestrzeni publicznej, jak również zagospodarowanie wnętrz urbanistycznych, centrów miejskich, placów, ciągów widokowych i deptaków. Informacje oraz zdjęcia wszystkich propozycji umieszczone zostały na stronie internetowej Województwa Śląskiego. Internauci mogą przeczytać opis, obejrzeć zdjęcia oraz plan sytuacyjny inwestycji.

www.silesia-region.pl/npp/2009/vote.php target=_blank class=dodaj>Oddaj swój głos na Pszczynę!

Do 16 października br. przyjmowane będą głosy internautów. Aby oddać swój głos, należy na stronie internetowej konkursu wybrać trzy najlepsze propozycje i przyznać im odpowiednio 5, 3 lub 1 punkt, a następnie potwierdzić swój głos przez e-mail. Ważne jest, aby wybrać dokładnie 3 propozycje, a nie tylko jednego faworyta.

Wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Ponadto konkursowe jury, niezależnie od głosów internautów, wyróżni najlepsze dzieła urbanistyczno–architektoniczne oraz przyzna Nagrodę Marszałka Województwa Śląskiego.

W tym roku już po raz dziesiąty nagrodzone zostaną najlepsze projekty zrealizowane w minionym roku. Nagrody przyznane zostaną w trzech kategoriach: urbanistyka, architektura i modernizacja.

Organizatorem konkursu jest Marszałek Województwa Śląskiego. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 21 października podczas Śląskich Dni Architektury.

www.silesia-region.pl/npp/2009/vote.php target=_blank class=dodaj>Kliknij i zagłosuj na Pszczynę!

www.silesia-region.pl/npp/2009/wyniki.php target=_blank class=dodaj>Zobacz aktualne wyniki!

new / pless.pl

Źródło: Urząd Marszałkowski

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.