Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 11 września 2009
  • wyświetleń: 15639

Na zamku rozdano Złote Laury

W czwartek po raz pierwszy w powiecie pszczyńskim odbyła się gala wręczania Złotych Laurów Przewodniczącego Rady i Starosty Pszczyńskiego dla Najlepszego Przedsiębiorcy Powiatu Pszczyńskiego w 2008 roku.

Na zamku rozdano Złote Laury
fot. Powiat
Uroczystości odbyły się w Sali Lustrzanej Muzeum Zamkowego w Pszczynie. Z pośród piętnastu zgłoszonych firm do Konkursu Najlepszego Przedsiębiorcy Powiatu Pszczyńskiego Kapituła Konkursowa wybrała osiem nominowanych firm, które podczas uroczystości otrzymały akty nominacji do Złotego Lauru.

Wśród nominowanych znalazły się następujące firmy: - w kategorii usługi :Bank Spółdzielczy z Pszczyny, Silesia- Med. S.A. Ośrodek Chirurgii Laparoskopowej i Klasycznej z Grzawy oraz Firma ZISCO- Zakład Instalacji Sanitarnej co. z Pawłowic, w kategorii handel : Firma JAPI-BUD Duda Sp.j z Piasku oraz Sklep Wielobranżowy Buchta Maria z Pielgrzymowic, a w kategorii produkcja : TAD Firma Handlowo- Usługowo- Produkcyjna z Pawłowic, Visa Bell Sp. Z o.o. z Pszczyny oraz Zamel Sp.j. z Pszczyny .

Na zamku rozdano Złote Laury · fot. Powiat


Złote Laury otrzymały następujące firmy:

W kategorii usługi: Bank Spółdzielczy z Pszczyny

W kategorii handel: JAPI-BUD Duda Sp.j z Piasku

W kategorii produkcja: Zamel Sp.j. z Pszczyny

Gala zakończyła się koncertem Żeńskiej Orkiestry Salonowej.

Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.