pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Gorące tematy

  • 1 września 2009
  • wyświetleń: 9951

Pszczyna: Wypadek na skuterze

Policjanci z komendy w Pszczynie badają okoliczności wydarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych na łuku ulicy Hodowców w Pszczynie. Ostatni dzień wakacji okazał się pechowy dla młodej mieszkanki Brzeźc.

W dniu 31 sierpnia o 17.00 doszło do wypadku. Młoda mieszkanka Brzeźc kierując skuterem marki yiben na łuku drogi w lewo, najprawdopodobniej, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na prawe pobocze, gdzie uderzyła w betonową podstawę słupa. W wyniku odniesionych obrażeń 17-latka została przewieziona do szpitala.

W chwili zdarzenia były dobre warunki na drodze. Dzień był słoneczny, w miejscu wypadku panowało średnie nasilenie ruchu. Przed opisywanym zakrętem znajduje się znak drogowy A-4 informujący o niebezpiecznych zakrętach, pierwszym w lewo, przewidywana, dopuszczalna prędkość w tym miejscu wynosi 50 km/h.

Źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.