Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 2 listopada 2008
  • wyświetleń: 9576

Policjanci zapobiegli samobójstwu

Wezwani piątkowego popołudnia na interwencję domową policjanci z komisariatu w Pawłowicach nawet nie przypuszczali, że dzięki szybkiej reakcji uratują komuś życie.

Sprawca wywołanej awantury domowej próbował powiesić się na strychu swojego budynku. Natychmiastowa akcja reanimacyjna przeprowadzona przez funkcjonariuszy przywróciła niedoszłemu samobójcy funkcje życiowe.

Policjanci z komisariatu w Pawłowicach – powiat pszczyński – zostali wezwani w piątek około 15.30 na interwencję domową do jednego z budynków przy ul. Wspólnej. Już po kilku minutach byli na miejscu. Zgłaszająca interwencję kobieta stwierdziła, że awanturujący się mąż poszedł na strych.

Funkcjonariusze weszli w ostatnim momencie. 46-letni sprawca awantury próbował się powiesić. Po odcięciu nieprzytomnego już mężczyzny, policjantom udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Wezwane na miejsce pogotowie przewiozło niedoszłego samobójcę do szpitala.

www.policja.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.