Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Gorące tematy

  • 13 listopada 2007
  • wyświetleń: 21145

Foto-temat: kobiórskie wypadki

Kobiór w pierwszej połowie listopada przy zmiennych warunkach pogodowych był bardzo nieszcześliwy dla kierowców poruszających się po drogach gminy. Najwięcej wypadków miało miejsce na Drodze Krajowej nr 1, ale do największej tragedii o mało nie doszło na ulicy Centralnej na wiadukcie nad torami.

Foto-temat: kobiórskie wypadki
fot. PSP Pszczyna


Już 5 listopada we wczesnych godzinach porannych, na kilka minut przed 4.00, na krajowej "jedynce" wywrócił się słowacki TIR. Uderzenie było tak potężne, że bagaż samochodu cięzarowego, którym były drewniane zrębki rozsypał się na pobocze. Przez kilka godzin strażacy z Pszczyny usuwali skutki wypadku.

W sobotę w Kobiórze doszło do karambolu z udziałem sześciu samochodów; dwóch ciężarówek oraz czterech aut osobowych, jednym z poszkodowanych pojazdów było Iveco tyskich strażaków, którzy brali udział w akcji. Do zdarzenia doszło około 6.50 na wiadukcie na ulicy Centralnej. Trzy osoby zostały poszkodowane, a okoliczności zdarzenia są ustalane przez pszczyńską policję.

Foto-temat: kobiórskie wypadki · fot. PSP Pszczyna


Pierwsze opady śniegu w Dzień Niepodległości znacznie utrudniały warunki na drodze, także na DK-1. To w tym miejscu około 17.20 zderzyły się samochody Peugeot oraz VW Golf. Na miejscu interweniowały jednostki ratownicze z Pszczyny; poszkodowane w wyniku wypadku zostały trzy osoby.

Zima dała się we znaki, nie tylko kierowcom poruszających się po ulicach Kobióra, ale także innych gmin. W poniedziałek VW Transporter wpadł do rowu w Jarząbkowicach. Więcej informacji o tym zdarzeniu www.biznes.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=11539 class=dodaj>tutaj.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.