Foto

  • 5 czerwca 2024
  • wyświetleń: 435

Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralną "PROFORMA"- laureat z Przedszkola nr 6

Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA”- laureat z Przedszkola nr 6 w Pszczynie. · fot. Przedszkole nr 6
W Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach 29 maja odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach kampanii "Bezpieczny cyfrowy świat..." oraz XV edycji wojewódzkiego konkursu na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym "Proforma". Wśród nagrodzonych znalazł się wspaniały przedszkolak z Przedszkola nr 6 im. Misia Puchatka w Pszczynie.

Przedsięwzięcia zostały zorganizowane w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej". W tegorocznej, piętnastej edycji konkursu recytowano wiersze, prezentowano formy teatralne oraz monodramy oparte na budowaniu optymizmu i wiary w możliwość funkcjonowania społecznego bez agresji, przemocy i bez różnych uzależnień.

Nagrody wyróżnionym wręczyła śląska kurator oświaty Aleksandra Dyla. W konkursach wyróżniono łącznie 53 laureatów w pięciu konkursach w ramach kampanii "Bezpieczny cyfrowy świat...", natomiast w konkursie "Proforma" nagrody przyznano w trzech kategoriach.

Cezary z Przedszkola nr 6 został laureatem konkursu i zdobył I miejsce w kategorii przedszkola. Ogromne gratulacje dla Cezarego za przepiękny występ i recytację utworu "O wartościach" Małgorzaty Strzałkowskiej.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.