Foto

  • 27 maja 2024
  • 28 maja 2024
  • wyświetleń: 4601

Drugie miejsce Mażoretek Fresh z Pszczyny na Mistrzostwach Polski!

Drugie miejsce Mażoretek Fresh Pszczyna na Mistrzostwach Polski - 05.2024 · fot. Mażoretki Fresh Pszczyna
Mażoretki Fresh z Pszczyny odniosły kolejny sukces i zdobyły tytuł Pierwszych Wicemistrzyń Polski!

Za nimi Mistrzostwa Polski Mażoretek, które odbyły się w dniach od 23 maja do 26 maja. Wydarzenie zorganizowane zostało w Bytomiu przez Związek Sportowy Mażoretek i objęte zostało Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki układowi Pompon Classic Formacja Seniorki pszczyńskie Mażoretki wywalczyły kolejny awans na Mistrzostwa Europy.

Osiągnięcia Mażoretek z Pszczyny to wielka promocja dla rodzinnego miasta. W imieniu całego Zespołu Mażoretki Fresh Pszczyna składają podziękowania swojej trenerce Pani Marcie Jabłońskiej za poświęcony czas i wsparcie w dążeniu do zdobycia tak zaszczytnego trofeum.

Skład Zespołu Mażoretki Fresh: Żaneta Kowalska, Natalia Kaczmarek, Natalia Oko, Joanna Jonderko, Małgorzata Libera, Rosa Suchoński, Karolina Koczy, Milena Kopeć, Wiktoria Nowak, Laura Karolak, Oliwia Dyrda, Pola Lipiec, Paulina Nowok, Łucja Skiba.

Kapitan zespołu: Emilia Dajka.

ar

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.