Foto

  • 25 maja 2024
  • 28 maja 2024
  • wyświetleń: 17777

Solidny dzwon przy wjeździe na stację. Trzy rozbite samochody, cztery osoby ranne!

Kraksa koło orlenu
fot. nadesłane przez czytelniczkę
Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 maja około godziny 11.00 na zjeździe z DK-1 na ul. Bielską w Pszczynie (w rejon stacji paliw Orlen). Zderzyły się tam trzy pojazdy. Cztery osoby trafiły do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tej kraksy. To nie pierwsze tego typu zdarzenie w tym miejscu.

Zawinił 47-letni kierowca Hondy, który nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy BMW. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku BMW wytrącone z toru jazdy zderzyło się czołowo z Peugeotem. Na miejsce natychmiast skierowano wszystkie służby ratunkowe i patrol wypadkowy drogówki. Ratownicy mieli co robić - cztery osoby zostały ranne i zostały przetransportowane do szpitala.

Na brak zajęć nie narzekali również policjanci. W związku z tym, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, konieczne było sporządzenie obszernej dokumentacji. Czynności trwały kilka godzin. Od obrażeń uczestników będzie zależeć finał sprawy. Jeśli obrażenia nie będą groźne, być może wszystko skończy się na mandacie karnym. W przeciwnym przypadku sprawa będzie miał swój finał w sądzie.

Apelujemy o zdrowy rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

sierż. sztab. Jadwiga ŚmietanaOficer Prasowy KPP Pszczyna

sid / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj