Foto

  • 19 maja 2024
  • wyświetleń: 508

Za nami kolejne zajęcia ze strzelectwa sportowego "Strzelaj z DIABLAKIEM"

Relacja z zajęć “Strzelaj z DIABLAKIEM” z 17.05.2024


Relacja z zajęć “Strzelaj z DIABLAKIEM” z 17.05.2024
W piątkowe popołudnie 17 maja odbyły się kolejne w tym roku zajęcia ze strzelectwa sportowego zorganizowane w ramach działalności Klubu Sportowo - Turystycznego "DIABLAK". Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego, ale także dorośli mieszkańcy powiatu. W ramach naszej działalności próbujemy rozszerzyć tworzone możliwości tak, by umożliwić adresatom spróbowanie różnych form aktywnego spędzania wolnego czasu.

Uczestnicy piątkowych zajęć poznali podstawowe zasady związane ze strzelectwem sportowym. Po krótkim szkoleniu teoretycznym każdy miał możliwość praktycznego przećwiczenia i postrzelania z karabinka sportowego. Przeprowadzone ćwiczenia dały uczestnikom wiele satysfakcji a także zachęciły do udziału w kolejnych zajęciach.

Zajęcia odbyły się na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pszczynie. Dzięki wsparciu i pomocy Pana kpt. Roberta oraz instruktorów z Bractwa Kurkowego zajęcia zostały przeprowadzone w sposób atrakcyjny z zachowaniem koniecznych zasad bezpieczeństwa - dziękujemy bardzo.

Jako organizatorzy tych zajęć mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne ćwiczenia z zakresu strzelectwa. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Nasz klub współpracuje przy organizacji zajęć ze strzelectwa sportowego ze Starostwem Powiatowym (Powiat Pszczyński) . W ramach współpracy korzystamy z otrzymanych dotacji na realizację zadań z zakresu sportu i turystyki.

Zapraszamy na kolejne zajęcia ze strzelectwa sportowego:

  • 14.06.2024,
  • 28.06.2024.


Zapisy poprzez naszą stronę http://www.kstdiablak.pl.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj