Foto

  • 27 maja 2024
  • 4 czerwca 2024
  • wyświetleń: 10197

Piknik rodzinny w Goczałkowicach: występy artystyczne, dmuchańce, jedzenie i tańce!

Dni Goczałkowic: piknik rodzinny w Boże Ciało - 30.05.2024 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój
Tradycyjnie w Boże Ciało (w czwartek 30 maja) w Goczałkowicach-Zdroju odbył się piknik rodzinny. Tym razem spotkaliśmy się w innym miejscu - na nowym parkingu pod Borem. Zobaczcie fotorelację!

Wspólną zabawę rozpoczęliśmy od prezentacji talentów naszych uzdolnionych dzieci. Na scenie przed publicznością zaprezentowali się uczestnicy warsztatów tanecznych oraz muzycznych Gminnego Ośrodka Kultury, a także członkowie działającego w Szkole Podstawowej nr 1 Koła Regionalnego. Wszystkie występy zostały nagrodzone wielkimi brawami.

O dobrą zabawę dla najmłodszych zadbały niesamowite animatorki, które zaprosiły milusińskich na dyskotekę, przygotowały też liczne zabawy i atrakcje. Wieczorem odbyła się majowa potańcówka z DJ-em Olkiem.

Loading...


Zabawie towarzyszyła moc atrakcji! Na dzieci czekały dmuchańce, dostępny był kiermasz książki, a także wystawa i poczęstunek przygotowany przez łowczych z pszczyńskiego koła łowieckiego. W trakcie pikniku odbył się również kiermasz charytatywny dla Jasia Skolasińskiego oraz Mariuszka Cebuli.

Piknik rodzinny został zorganizowany w ramach Dni Goczałkowic 2024 przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminną Bibliotekę Publiczną.

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.