Foto

  • 15 stycznia 2024
  • 21 stycznia 2024
  • wyświetleń: 141567

Wypadek w Rudołtowicach. Nie żyje młoda kobieta

Wypadek w Rudołtowicach - zderzenie z drzewem - 15.01.2024 · fot. KPP Pszczyna


Groźne zderzenie z drzewem w Rudołtowicach - 15.01.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika
W poniedziałek 15 stycznia na ul. Zawadzkiego w Rudołtowicach około godz. 10:40 doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem. W środę 17 stycznia dotarły do nas smutne wieści. W szpitalu zmarła kobieta, która prowadziła samochód.

Do zdarzenia doszło na wysokości budynku nr 150. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby, w tym zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

24-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. W osobowym fordzie znajdowało się także dwoje małych dzieci. Kobieta z obrażeniami ciała LPR-em została przetransportowana do szpitala. Dzieci na szczęście nie odniosły obrażeń. Zostały przekazane pod opiekę rodziny. Niestety nie udało się uratować życia kobiety. Zmarła po dwóch dniach pobytu w szpitalu.

Ze względu na zakwalifikowanie zdarzenia jako wypadek drogowy, droga była zablokowana na czas wykonywania czynności przez zespół techników policyjnych oraz prokuratora.

Loading...

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.