Foto

  • 10 stycznia 2024
  • 13 stycznia 2024
  • wyświetleń: 96972

Wypadek z udziałem 4 samochodów w Ćwiklicach. Krytyczny stan młodego mężczyzny

Wypadek z udziałem 4 samochodów w Ćwiklicach - 10.01.2024 · fot. nadesłane przez czytelnika


Wypadek z udziałem 4 samochodów w Ćwiklicach - 10.01.2024 · fot. KPP Pszczyna
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w środę, 10 stycznia około godziny 20.00 na drodze wojewódzkiej nr 933 w Ćwiklicach. W zdarzeniu, które miało miejsce na wysokości restauracji "Pod Jemiołą" brały udział 4 samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło na wysokości Restauracji pod Jemiołą. Jeden z samochodów dachował. Pojazdami podróżowało łącznie 9 osób dorosłych. Jak relacjonują świadkowie - jedna z nich wypadła z auta na jezdnię. Nieprzytomny młody mężczyzna, z zachowanymi funkcjami życiowymi, została przetransportowany do szpitala w Katowicach - Ochojcu. Jak udało się nam ustalić, jego stan jest krytyczny. Pozostałe 5 osób uskarżało się na urazy i dolegliwości bólowe, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego wynika, że 39-letnia kierująca pojazdem marki Ford Focus wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka kierowcy Fiata Grande Punto, którym kierował 18-letni mężczyzna. Następnie samochód marki Fiat zderzył się z Volkswagenem i Chevroletem, po czym wypadł z drogi i dachował.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Droga na tym odcinku była całkowicie zablokowana do 1 w nocy.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj