Reklama

Foto

  • 7 września 2023
  • wyświetleń: 11884

Groźna kraksa 2 pojazdów w Pawłowicach. Są osoby poszkodowane

Wypadek w Pawłowicach - 7.09.2023 · fot. nadesłane przez czytelników
W czwartek, 7 września przed godziną 11.00 na ul. Pszczyńskiej w Pawłowicach doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Są utrudnienia w ruchu.

Kraksa miała miejsce na wysokości skrzyżowania z ul. Brukową. Jak przekazała nam sierż. szt. Jadwiga Śmietana z KPP w Pszczynie, policjanci nałożyli mandat karny na 21-letniego sprawcę zdarzenia, który poruszał się samochodem marki Skoda. Druga uczestniczka zdarzenia to 27-letnia kierująca Kia. Zarówno jej jak i sprawcy nic groźnego się nie stało. Zdarzenie finalnie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa (obrażenia poniżej siedmiu dni). Uczestnicy byli trzeźwi. Przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa, które skutkowało najechaniem na tył pojazdów.

Na miejsce zdarzenia do Pawłowic został także zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W trakcie dolotu do Pawłowic do dyspozytora medycznego wpłynęła informacja, że w Zabrzu 17-letnia dziewczyna potrzebuje pilnej pomocy. Jej stan był ciężki, a na miejscu w Pawłowicach byli już ratownicy. Ratownik 4 został przekierowany do Zabrza. Nieoficjalnie wiadomo, że niestety 17-latka nie przeżyła.

Śmigłowiec LPR został przekierowany do Zabrza - 7.09.2023
Śmigłowiec LPR został przekierowany do Zabrza - 7.09.2023 · fot. Flightradar24


sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj