Reklama

Foto

  • 27 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 4441

Mistrz Polski i Świata we Fryzjerstwie z wizytą w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym

Mistrz Polski i Świata we Fryzjerstwie z wizytą w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym - 08.2023 · fot. Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Pszczynie - Łące
Nieletni przebywający w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Pszczynie - Łące, dzięki nowej współpracy nawiązanej przez dyrektora Macieja Pazia, spotkali się z Tomaszem Sobocikiem, Mistrzem Polski i Świata we Fryzjerstwie Męskim, ambasadorem marki Okha Sakura oraz jego zespołem.

Nieletni mieli okazję uczestniczyć w zajęciach, podczas których Mistrz Świata dzielił się tajnikami tego rzemiosła. Pan Tomasz nie tylko podzielił się swoim doświadczeniem związanym z fryzjerstwem, ale także otworzył przed podopiecznymi OOW drzwi do nowych możliwości i pasji.

W trakcie zajęć wychowankowie mieli szansę podziwiać umiejętności mistrza oraz aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia fryzur. Tomasz Sobocik wraz ze swoim zespołem tworzył nowe fryzury dla nieletnich. Każdy z nich mógł poczuć na własnej skórze efekty pracy z prawdziwym ekspertem, które na pewno pozostawiły głębokie wrażenie. - Nowe fryzury naszych nieletnich, które powstały pod ręką mistrza, nie tylko odmieniły wygląd naszych wychowanków, ale także wzmocniły ich pewność siebie - komentuje Maciej Paź.

Jednak te zajęcia nie ograniczały się jedynie do pokazania fryzjerskich umiejętności. To również była nauka o pracy zespołowej, cierpliwości oraz konsekwencji i wytrwałości w dążeniu do celu. Podczas interakcji z Tomaszem Sobocikiem i jego zespołem wychowankowie mogli poznać świat fryzjerstwa od podszewki, dowiedzieć się o tajemnicach rynku i zrozumieć, jak istotne jest łączenie pasji z pracą zawodową.

- To niezwykłe szkolenie nie tylko otworzyło nieletnim drzwi do świata fryzjerstwa, ale również zapoczątkowały u nich nowe perspektywy, które mogą wpłynąć na kształtowanie przyszłych marzeń i wyborów zawodowych. Wszystkim nieletnim zostanie na długo w pamięci, że praca, zaangażowanie i dążenie do celu są kluczowymi elementami w osiąganiu sukcesu, niezależnie od dziedziny - podsumowuje dyrektor OOW. - Panu Tomaszowi Sobocikowi wraz z jego zespołem jeszcze raz z serca dziękujemy za poświęcony czas. Jesteśmy głęboko wdzięczni za bezinteresowną chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą oraz za wsparcie w procesie resocjalizacji naszych nieletnich!

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.