Reklama

Foto

  • 19 sierpnia 2023
  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 8921

Najpiękniejsze posesje Pawłowic nagrodzone. Zobaczcie je!

Najpiękniejsze posesje Pawłowic nagrodzone · fot. UG Pawłowice
15 sierpnia podczas Festynu Żniwnego w Pawłowicach ogłoszono wyniki konkursu na "Najpiękniejszą Posesję Sołectw Pawłowice" organizowanego przez Radę Sołecką Pawłowic. Celem konkursu jest podtrzymanie kultury wiejskiej związanej ze śląską tradycją utrzymania czystości i porządku w obejściach domów.

Komisja Sołecka w składzie: Danuta Nowak (przewodnicząca), Beata Cyrulik (członek komisji) oraz Henryk Klepek (członek komisji) spośród wszystkich zgłoszeń wybrali trzy, które zostały nagrodzone. Jury, dokonując wyboru, kierowało się, m.in. estetyką otoczenia z uwzględnieniem połączenia części wypoczynkowej z użytkową oraz pomysłowością. Środki finansowe przeznaczone dla zwycięzców pochodzą z budżetu gminy w ramach Funduszu Sołeckiego.

Poniżej przedstawiamy wyróżnione posesje:

  • I miejsce (wartość nagrody 1.000 zł) - posesja Pana Piotra Mrukwy
  • II miejsce (wartość nagrody: 600 zł) - posesja Pani Marioli Węglorz
  • III miejsce (wartość nagrody: 400 zł) - posesja Pana Czesława Kukli


- Gratulujemy laureatom, a wszystkich mieszkańców zachęcamy do pielęgnowania swoich posesji i przyczyniania się do dbałości o estetykę gminy Pawłowice - mówią urzędnicy z Pawłowic.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.