Reklama

Foto

  • 8 sierpnia 2023
  • 20 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 125840

Polska Biesiada z TVP w Pszczynie w stylu Rock’n’Roll

Polska Biesiada Rockandrollowa z TVP 2 w Pszczynie - 14.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Polska Biesiada z TVP2 w Pszczynie w stylu Rock’n’Roll - 14.08.2023 · fot. Grzegorz Załucki / pless.pl
W poniedziałek, 14 sierpnia na rynku w Pszczynie odbyła się biesiada realizowana przez TVP w ramach cyklu: "Polskie Biesiady". Tematem był Rock’n’Roll.

W Pszczynie zobaczyliśmy Annę Popek, Roberta Rozmusa, Skaldów, Michała Milowicza, Michała Gasza, Łukasza Zagrobelnego, Monikę Lewczuk, Martynę Zygadło, Damiana Ukeje, Łukasza Drapałę i Filipa Gurłacza!

Biesiada została wyemitowana w telewizji 19 sierpnia o godz. 20.00. Jej zapis w dwóch częściach znajdziecie tutaj:


O programieTVP2 zaprasza na wyjątkowe i niepowtarzalne spotkania muzyczne pod hasłem "Polskie biesiady". Takiego show jeszcze nie było! Wspólne, międzypokoleniowe śpiewanie w plenerze, w gronie znajomych, sąsiadów, rodziny i muzycznych idoli. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki, bliżej niż kiedykolwiek. Śpiewające nie dla nas, lecz z nami. Wszystko to w klimacie przyjacielskiego, muzycznego letniego pikniku pt. "Polskie biesiady" - autorskiego projektu Telewizji Polskiej.

Rozśpiewane grono przyjaciół zawita na Śląsku w Rybniku i w Pszczynie, w świętokrzyskiej Tokarni, w Warszawie, w Małopolsce u podnóża gór, w mazowieckiej Iłży, na Mazurach oraz w Chełmie na Lubelszczyźnie.

Wśród biesiadników - muzyczne gwiazdy związane i kojarzone z poszczególnymi regionami Polski, lokalne zespoły folkowe, uczestnicy programów "The Voice of Poland" i "Szansa na sukces" oraz każdy, kto będzie miał chęć wziąć udział we wspólnym śpiewaniu.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.