pless.pl

Reklama

Foto

  • 15 listopada 2022
  • 28 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3049

Rozbudowa szkoły we Frydku - meblowanie sal

Rozbudowa szkoły we Frydku - 28.12.2022 · fot. Gmina Miedźna


Rozbudowa szkoły we Frydku - postępy prac w listopadzie - 09.11.2022 · fot. UG Miedźna


Trwa rozbudowa szkoły podstawowej we Frydku - 10.2022 · fot. Gmina Miedźna


Rozbudowa szkoły we Frydku - 07.2022 · fot. Szkoła Podstawowa we Frydku
Prace w Szkole Podstawowej we Frydku zmierzają ku końcowi. Klasy są już prawie umeblowane!

Przypomnijmy: inwestycja jest przedsięwzięciem wyczekiwanym i niezmiernie ważnym dla społeczności szkolnej i mieszkańców. Jest to największa inwestycja gminna w ostatnich dwóch latach. Obiekt ma pełnić funkcję 8-oddziałowej szkoły podstawowej wraz z wydzielonym, 3-oddziałowym przedszkolem. Ponadto budynek zostanie dostosowany do obecnie obowiązujących przepisów przeciwpożarowych, a także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Na realizację rozbudowy istniejącego budynku Szkoły Podstawowej we Frydku przy ul. Miodowej 17 wraz z instalacjami, infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu w ubiegłym roku przyznano środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 3 500 000 zł. Przy podpisywaniu umowy z wykonawca w lutym 2021 roku koszt inwestycji szacowano na 10 241 407,88 zł brutto.

Wykonawcą rozbudowy szkoły jest firma budowlana SIKORA z Nowego Targu. Wstępnie termin zakończenia prac planowany jest na połowę grudnia 2022 roku.

Stan prac w listopadzie:

Stan prac w październiku:

Stan prac na przełomie lipca i sierpnia:

ar / pless.pl

źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj