pless.pl

Reklama

Foto

  • 6 września 2022
  • 10 września 2022
  • wyświetleń: 28639

Urzędniczka z Pszczyny zawalczy o statuetkę Masterchefa!

Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny zawalczy o tytuł Masterchefa · fot. TVN
Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny znalazła się w gronie piętnastu osób, które zawalczą o statuetkę Masterchefa!

- Słodkie czy słone? Słone! Skoro dostałam biały fartuch z moim imieniem! Stek z tuńczyka idealny i czerwone placki też dobre! - pisze Zofia Masny-Klimczak. - Było dużo emocji, stresu, walki z czasem, ale się udało! Dostałam biały fartuch i będę walczyć! Masterchef może być tylko jeden! Trzymać kciuki i oglądać! - dodaje.

Zofia Masny-Klimczak, urzędniczka z Pszczyny zawalczy o tytuł Masterchefa
Zofia Masny-Klimczak zaserwowała stek z tuńczyka w czerwonym pieprzu z sosem z papryki, pomidorów i cebuli czerwonej oraz placki z soczewicy, marchewki i kapusty czerwonej · fot. TVN


Co czeka uczestników i widzów w 11. sezonie?Najpopularniejszy konkurs dla kucharzy amatorów w Polsce powraca! Dania z produktów na biwak, serc zwierzęcych i jeżowców, przygotowanie największej możliwej ilości potraw z użyciem makaronu to tylko niektóre z wyzwań, jakie dla uczestników przygotowali w 11. sezonie Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Podczas jednego z zadań kucharze wykażą się znajomością upodobań jurorów, serwując im ich ulubione śniadanie do łóżka. Testem będzie także odtworzenie dania, które wcześniej uczestnicy próbowali po ciemku.

Drużynowo zawodnicy wykażą się podczas przygotowania menu plenerowego dla gwiazd "Dzień Dobry TVN". Na Placu Szczepańskim w Krakowie pojawią się: Ewa Drzyzga, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartek Jędrzejak.

W nowej edycji plan "MasterChefa" odwiedzi także aktorka Anna Mucha. Uczestnicy będą musieli udowodnić, że gotowanie może być naprawdę sexy. Z kolei podczas wizyty zwyciężczyni ostatniej edycji "MasterChefa Juniora", Heli Kłobuckiej, kucharze zmierzą się z przyrządzaniem indyka.

Do kuchni powrócą też uczestnicy poprzednich sezonów programu. Mariusz Komenda, Mateusz Krojenka, Rafał Fidyt, a także juror "MasterChefa Juniora" Tomasz Jakubiak ocenią, jak pretendenci do tytułu MasterChefa poradzą sobie z roladą mięsną.

Wydarzeniem będzie wizyta słynnego kolumbijskiego jurora ukraińskiej edycji "MasterChefa" Hectora Jimeneza Bravo, który przeprowadzi popisowy masterclass. Doświadczony szef kuchni sprawdzi, czy uczestnicy poradzą sobie z odtworzeniem jego potrawy.

Najlepsi z najlepszych zmierzą się w kulinarnej bitwie we Włoszech. Tam dowiemy się na kogo czeka 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł jedenastego MasterChefa.

Program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20.00 w TVN.

ups / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.