Reklama

Foto

  • 8 czerwca 2022
  • 20 czerwca 2022
  • wyświetleń: 8141

19. edycja Festiwalu Reggae w Stodole!

19. edycja Reggae w Stodole - 18.06.2022 · fot. Robert Niemiec, Kobiórska Inicjatywa Kulturalna
W sobotę, 18 czerwca odbył się po raz 19. Festiwal Reggae w Stodole! Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna udostępniło fotorelację z wydarzenia!

Zagrały grupy: Dzioło, Bez Ceregieli, Dubrising oraz Loża Masorza. Pojawiła się również strefa aktywności dla dzieci i galeria obrazów w garażu!

Tak imprezę zapowiadali przedstawiciele Kobiórskiego Stowarzyszenia Kulturalnego:

- Tegoroczna edycja festiwalu Reggae w Stodole będzie już 19. w historii i chcemy, żeby dała wam jak zawsze mnóstwo radości, pozytywnych wibracji i dobrej muzyki. Oczywiście mamy świadomość toczącej się wojny oraz problemów i potrzeb z nią związanych, ale liczymy, że ta impreza pozwoli wam chociaż na chwilę naładować się dobrą energią i zapomnieć o smutnej rzeczywistości.

Foto-temat: Reggae u Alojza
Foto-temat: Reggae u Alojza · fot. Piotr Kaczmarczyk


Jednodniowy Festiwal Reggae w Stodole, organizowany od kilkunastu lat w Kobiórze, najpierw w prawdziwej stodole, przez Alojzego Brańczyka, a później Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna, przy dużym wparciu wolontariuszy, to dla niektórych wydarzenie kultowe. Dla innych to z kolei pozytywny, rodzinny piknik z dobrą muzyką, na który przybywają zarówno z bliższych okolic, jak i innych części kraju, a nawet z zagranicy.

Reggae w Stodole - 7. 06.2007
Reggae w Stodole - 07.06.2007


W dotychczasowej historii przez scenę w stodole Alojza i na boisku Leśnika przewinęło się kilkadziesiąt zespołów grających różnorodną muzykę. Impreza była zawsze otwarta na debiutantów czy młode, nieznane zespoły, które chciały po prostu zaprezentować się przed szerszą publicznością. Oprócz tego wystąpiło też kilka bardziej rozpoznawalnych zespołów, od tych, dla których ten festiwal powstał, czyli zespołu Dzioło przez Konopians po Tabu i słoweński Raggalution czy ostatnio Maleo Reggae Rockers.

Jak było podczas wszystkich poprzednich edycji możecie sprawdzić na stronie internetowej Reggae w Stodole i na profilu https://www.facebook.com/reggaewstodole

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.