pless.pl

Reklama

Foto

  • 1 maja 2022
  • 3 maja 2022
  • wyświetleń: 34702

Dachowanie osobówki w Suszcu. Nieuważne wyprzedzanie

Dachowanie samochodu osobowego w Suszcu - 1.05.2022 · fot. OSP Rudziczka; Krzysiek/ Bielskie Drogi, Krzysiek/ Bielskie Drogi
Do dachowania samochodu osobowego doszło w niedzielę, 1 maja około godziny 18.30 na drodze wojewódzkiej nr 935 w Suszcu. Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była zablokowana.

Jak wyjaśnia oficer prasowa pszczyńskiej policji, st. sierż. Jadwiga Śmietana, do zdarzenia doszło, gdy 27-letni kierujący fiatem rozpoczął manewr wyprzedzania. Nie spojrzał jednak w lusterko i nie wiedział, że w tym samym czasie jest wyprzedzany przez opla prowadzonego przez 31-letniego mężczyznę. Poprzedzał ich jeep, w którego także uderzył jeden z pojazdów. Kierowca fiata dachował. Jako sprawca został ukarany mandatem. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

ar, mp / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj