pless.pl

Reklama

Foto

  • 14 kwietnia 2022
  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 46039

Wypadek motocyklisty w Wiśle Wielkiej

Wypadek motocyklisty w Wiśle Wielkiej - 14.04.2022 · fot. pless + nadesłane przez czytelnika
W czwartek, 14 kwietnia na skrzyżowaniu ul. Cieszyńskiej i Słonecznej w Wiśle Wielkiej doszło do wypadku. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 19.25. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierujący samochodem osobowym marki peugeot 206, podczas wykonywania manewru wyprzedzania innej osobówki, zderzył się z jadącym z naprzeciwka 40-letnim motocyklistą, który jechał w kierunku Pszczyny. Następnie kierujący peugeotem uderzył w wyprzedzany samochód osobowy marki skoda octavia, którym kierowała 27-latka. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał wielu obrażeń: naderwania nogi, otwartego złamania nogi lewej, ręki i obojczyka. W stanie ciężkim karetką został przetransportowany do bielskiego szpitala. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zadysponowano na miejsce, wrócił pusty do bazy. Lekarz LPR pojechał karetką pogotowia jako asysta. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP Pszczyna i OSP Wisła Wielka. Czynności wyjaśniające prowadzili mundurowi i prokurator.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj