Reklama

Foto

  • 7 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 14340

Kraksa na DK-1 w Kobiórze. Fiat przewrócił się na bok

Kolizja na DK-1 w Kobiórze - 7.04.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika
W czwartek, 7 kwietnia chwilę po godzinie 15.00 na DK-1 w Kobiórze doszło do zdarzenia drogowego. W związku ze zgłoszeniem wypadku na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście kraksa tylko groźnie wyglądała i nikt nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.

Do kolizji doprowadził kierowca Kia Picanto, który wyjeżdżając z ul. Ołtuszewskiego wymusił pierwszeństwo na kierowcy Fiata Punto. On poruszał się krajówką w stronę Pszczyny. Kierowca Fiata chcąc uniknąć zderzenia próbował ominąć przeszkodę. Wpadł w poślizg i uderzył w barierki, które spowodowały przewrócenie się samochodu na bok. Nie doszło do kontaktu obu pojazdów. Sprawca pozostał na miejscu zdarzenia i przyznał się do winy. Policjanci podjęli stosowne czynności.

Poszkodowany kierowa Fiata doznał stosunkowo niegroźnych urazów. Został otoczony opieką medyczną. Ruch w stronę Tychów był utrudniony do godziny 17.00.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj