pless.pl

Reklama

Foto

  • 25 marca 2022
  • 30 marca 2022
  • wyświetleń: 34150

Posłuchajcie, jak zaśpiewała Laura z Łąki w The Voice Kids!

Laura Borgieł z Łąki w programie The Voice Kids - przesłuchania w ciemno - 26.03.2022 · fot. TVP
Laura Borgieł z Łąki będzie dalej walczyć na głosy z innymi utalentowanymi dzieciakami w piątej edycji The Voice Kids! Pierwszy odcinek z jej udziałem wyemitowano w sobotę, 26 marca. Trzy odwrócone fotele jurorów niemal jednocześnie - to reakcja na występ dziewczynki w przesłuchaniach w ciemno. 12-latka wykonała utwór Gataway Viki Gabor. Posłuchajcie jej występu!Przypomnijmy: po castingach do przesłuchań w ciemno zakwalifikowano (z paru tysięcy osób) około 90 uczestników z całej Polski. Wśród nich znalazła się Laura! To uczennica klasy VII Szkoły Podstawowej w Łące. Od ponad 2,5 roku uczy się śpiewu pod okiem Barbary Brody-Malon w Studiu Piosenki "VoicePless" w Pszczynie. Udzielała się także w nagraniach piosenek i koncertach projektu "ANIOŁąKI". Uwielbia śpiewać, tańczyć i podróżować. Udział w programie The Voice Kids był jednym z jej marzeń, które właśnie się spełniło!

- Co czuje rodzic? Czuje przede wszystkim radość z tego, że dziecko spełnia swoje marzenia - powiedziała tuż przed występem mama Laury, pani Barbara.

- Będziemy stali przy niej i wspierali ją w tym - dodał pan Artur, tata Laury.

Początkowo Cleo i Dawid Kwiatkowski zastanawiali się, czy dziewczynka zbyt mocno nie stara się naśladować Viki Gabor. Ostatecznie jednak zaprosili ją do wyboru swoich drużyn i wspólnego poszukiwania swojej scenicznej tożsamości.

- Będziemy o ciebie walczyć moja droga - powiedział Tomson.

- Bardzo, ale to bardzo dobre wykonanie tej piosenki. Masz wspaniałą barwę głosu, wspaniale nim operujesz, masz piękne melizmaty, używasz ich w dobry sposób. Trochę widać że naśladujesz Viki Gabor, że bardzo dużo słuchałaś tej piosenki. Nie wiem, czy nie wolałbym, żebyś trafiła do mojej drużyny. Chciałbym poszukać ciebie, powiedzieć pa pa Viki Gabor. Bo Viki już jest i również możemy doprowadzić twój głos do takiego stanu, że kiedyś to twój głos będą naśladować, a nie ty czyjś - powiedział Dawid Kwiatkowski.

- Właśnie, jak też to zawsze powtarzam, wszyscy jesteście tutaj bardzo młodzi i na takim etapie, że jeszcze szukacie swojego wokalu i jak najbardziej można naśladowanie traktować jako trening w domu, ćwiczenie, natomiast już z całych sił powinniście szukać siebie na scenie, żeby później was rozpoznawali w radiu - powiedziała Cleo.

- Chodzi o to, żeby nie można było ciebie zastąpić nikim innym. Śpiewanie jak Viki Gabor to jest śpiewanie najwyższej klasy dźwięku i ty to już potrafisz, ale jeżeli doszłaś do tego momentu, to można jeszcze dalej polecieć - dodał Tomson.

- A my taką ciebie chcemy w naszej drużynie - oznajmił Baron

- A ja zapraszam cię serdecznie do siebie, bo wydaje mi sie, że wiem, w którą stronę cię puścić - odparła Cleo.

- Uwielbiam was wszystkich, ale wybieram drużynę Cleo - dokonała wyboru Laura.

- Ale wyłapałaś talent! - powiedział Tomson do Cleo.

www.instagram.com/p/CbiJXj6Mpy_/?utm_medium=copy_link">
Loading...


Występ Laury można obejrzeć na: vod.tvp.pl/video/the-voice-kids,przesluchania-w-ciemno-odc-10,59177870

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj