pless.pl

Reklama

Foto

  • 11 marca 2022
  • 14 marca 2022
  • wyświetleń: 33272

Budowa parku handlowego przy ul. Bielskiej i DK-1

Budowa parku handlowego przy ul. Bielskiej i DK-1 - 11.03.2022 · fot. pless.pl


Wizualizacje Parku Handlowego Pszczyna · fot. PKB Inwest Budowa
Przy ul. Bielskiej w Pszczynie, przy zjeździe z drogi krajowej nr 1 rośnie nowy park handlowy. Zobaczcie postępy prac z lotu ptaka.

Przypomnijmy: w parku handlowo-usługowym powstającym u zbiegu ulicy Bielskiej i drogi krajowej nr 1 w Pszczynie mają znaleźć się takie marki jak m.in.: Biedronka, Media Expert, Pepco, Dealz, Tedi, CCC Hebe, kaes, Martes Sport, Kik. Najemcy podpisali już umowy. W obiekcie powstanie także pierwsza w Pszczynie restauracja sieci KFC.

Budowa obiektu rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku. Inwestorem jest firma PKB Inwest Budowa, która zrealizowała już kilka podobnych obiektów w naszym kraju. Inwestycja jest realizowana w formie typowego parku handlowego w kształcie litery L, z dużymi przeszklonymi witrynami. Wejście do lokalu możliwe będzie z zadaszonego ciągu pieszego sąsiadującego z oświetlonym parkingiem na 207 miejsc postojowych.

Dojazd do Parku Handlowego Pszczyna ma się odbywać z ul. Górnośląskiej poprzez drogę gminną wewnętrzną urządzoną wzdłuż pasa drogowego DK-1 oraz fragment przewidziany do wybudowania.

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.