pless.pl

Reklama

Foto

  • 16 lutego 2022
  • wyświetleń: 8606

Wypadek w Pawłowicach. Dwie osoby w szpitalu

Wypadek w Pawłowicach - 16.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika
W środę, 16 lutego około godziny 18.00 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ul. Zjednoczenia w Pawłowicach, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-letni obywatel Ukrainy, kierujący samochodem marki Mitsubishi, podczas manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo na Seacie poruszającym się w przeciwnym kierunku. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku kierująca i pasażerka Seata odniosły obrażenia ciała i trafiły do szpitala.

26-letnia kierująca uskarżała się na problemy z oddychaniem. 30-letnia ciężarna pasażerka uskarżała się na ból brzucha, więc transport do szpitala był konieczny i pilny. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Uczestnicy byli trzeźwi. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj