Reklama

Foto

  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 11670

Kraksa dwóch osobówek w Kobiórze

Kolizja w Kobiórze - 11.11.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika
W czwartek, 11 listopada około godz. 18.00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu z ul. Łukową, Przelotową i Ołtuszewskiego w Kobiórze.

W zdarzeniu brały udział dwa samochodu osobowe: Mercedes i Kia, która zatrzymała się w zaroślach kilkanaście metrów od drogi.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca samochodu Kia (18 lat), który jadąc ul. Ołtuszewskiego w kierunku ul. Łukowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Mercedesa (63 lata), jadącemu ul. Przelotową w kierunku Tychów.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń, które skutkowałyby leczeniem szpitalnym. Obaj kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Uszkodzone pojazdy zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad godzinę.

Policjanci KPP Pszczyna prowadza dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

Na miejscu pracowały zastępy PSP Tychy i OSP Kobiór, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Kwalifikacja zdarzenia: kolizja.

ar, sid / pless.pl

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj