pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

serwis foto

Reklama

Foto

  • 20 czerwca 2021
  • 21 czerwca 2021
  • wyświetleń: 82925

Makabryczny wypadek w Górze - zginął 35-latek

Wypadek w Górze - 20.06.2021 · fot. ar / pless.pl + nadesłane przez czytelnika
W niedzielę, 20 czerwca około godziny 21.40 na ul. Topolowej w Górze doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 35-latek podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. Zginął na miejscu.

Początkowo informacje o zdarzeniu nie były precyzyjne. Z każdą kolejną tzw. "formatką" (aktualizacja zgłoszenia) wyłaniał się obraz bardzo trudnej sytuacji na miejscu wypadku. W jednym z pojazdów miał znajdować się zakleszczony kierowca bez oznak życia, a pojazd zaczynał się palić. Jak wynika z relacji mieszkańców, to świadkowie wydobyli mężczyznę z wraku i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Następnie reanimację kontynuowały przybyłe na miejsce służby. Policja potwierdza, że akcja ratunkowa mogła przyjąć taki bieg, gdyż reanimacja poszkodowanego trwała bardzo długo.

Kierujący samochodem osobowym audi A6, 35-letni mężczyzna - mieszkaniec powiatu pszczyńskiego - w trakcie manewru wyprzedzania na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny, który ściął. Według relacji świadków jechał z nadmierną prędkością. Ratownikom nie udało się go uratować. W wypadku nie ucierpiały inne osoby.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj