Reklama

Foto

  • 7 września 2020
  • 8 września 2020
  • wyświetleń: 18752

Czołowe zderzenie pojazdów w Kobiórze. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020
Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020 · fot. pless.pl


Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020
Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020 · fot. pless.pl


Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020
Wypadek w Kobiórze - 07.09.2020 · fot. OSP Kobiór
W poniedziałek około godziny 14.40 w Kobiórze na skrzyżowaniu ul. Przelotowej z ul. Kobiórską doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów - dostawczego i osobowego. W jego wyniku zderzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych informacji wynika, że młody mężczyzna kierujący Volkswagenem Tiguanem, jadąc ul. Kobiórską w kierunku Tychów, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem dostawczym marki Kia. W wyniku zderzenia jeden z pasażerów został ranny i przewieziono go do szpitala. Kierowcy, którzy brali udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Droga była zablokowana. Policjanci na czas wykonywania czynności wytyczyli objazdy. Trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

To nie jedyne zdarzenie drogowe odnotowane wczoraj. Do kolejnego doszło także w godzinach popołudniowych w Suszcu. Zderzyły się tam 3 pojazdy. Na szczęście nikt nie został ranny. Policjanci apelują o ostrożną jazdę.

BM, sid, ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj