Reklama

Foto

  • 26 września 2019
  • wyświetleń: 10982

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Przelotowej w Kobiórze

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Przelotowej w Kobiórze - 25.09.2019 · fot. 112Tychy
W środę, 25 września około godziny 18:20 na ulicy Przelotowej w Kobiórze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku kolizji jeden z pojazdów wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów oraz relacji uczestników wynika, że do zdarzenia doszło w chwili gdy jeden z pojazdów był wyprzedzany. Kierujący ciemnym samochodem (prawdopodobnie BMW) podczas wykonywania manewru wyprzedzania, wymusił na jadącym z przeciwka gwałtowne hamowanie. Kierowca tego pojazdu utracił nad nim panowanie i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z samochodem wyprzedzanym.

Na miejsce zadysponowane zostały zastępy OSP Kobiór, JRG Pszczyna, patrole pszczyńskiej policji oraz zespoły PRM. Na czas działań ratunkowych ruch został całkowicie wstrzymany. Osoby podróżujące pojazdami trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Pszczyńscy policjanci prowadzą dalsze postępowanie w sprawie tego zdarzenia.

BM / pless.pl

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj