Reklama

Foto

  • 20 sierpnia 2019
  • 21 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 24715

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze

Samochód ciężarowy w rowie przy DK-1 w Kobiórze - 20.08.2019 · fot. sid / pless.pl
We wtorek, 20 sierpnia około godziny 14.30 na drodze krajowej nr 1 w Kobiórze doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód ciężarowy wylądował w rowie.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca zagapił się i zjechał na pobocze, skutkiem czego pojazd przewrócił się na bok. Szczęśliwie, nikomu nic się nie stało. Uszkodzony został natomiast samochód ciężarowy oraz znajdujący się na nim towar.

Po godzinie 16.00 rozpoczęto przeładunek towaru. Na ten czas zamknięty został prawy pas jezdni. Około 17.00 na trasie Tychy - Pszczyna występowały spore utrudnienia.

Kobiór dk1
Zamknięty prawy pas jezdni na DK-1 w Kobiórze w kierunku Tychów · fot. nadesłane przez czytelnika


Z kolei w godzinach nocnych samochód został wyciągnięty przez odpowiednie służby. W tym czasie droga w kierunku Bielska-Białej była całkowicie zablokowana. Ruch na drodze przywrócono o godzinie 5.45. Jak udało nam się dowiedzieć, w czasie akcji wyciągania ciężarówki z rowu, miało miejsce nietypowe zdarzenie. Na pasie prowadzącym do Bielska-Białej nieoczekiwanie pojawił się samochód ciężarowy, którego kierowca nie dość, że jechał pod prąd, to wydmuchał... 2 promile.

new, BM, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj