Edukacja

  • 1 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1193

[FOTO] 40 lat minęło...Tak to się zaczęło. Jubileusz Przedszkola nr 6

W bieżącym roku szkolnym Przedszkole nr 6 z Oddziałam Specjalnymi im. Misia Puchatka obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. To czas wspomnień, powrotu do dzieciństwa dla wielu z Państwa - Rodziców, Dziadków, a także i mieszkańców Pszczyny.

40 lat minęło...Tak to się zaczęło. Jubileusz przedszkola nr 6 · fot. Przedszkole nr 6


W holu przedszkola powstał sentymentalny kącik wspomnień, w którym to można przenieść się do przeszłości zasiadając w wygodnym fotelu i oddając się wspomnieniom zaglądając do przedszkolnych kronik, zerkając do galerii starych zdjęć. Wiele z osób odnalazło się na starych zdjęciach, można poszperać w wielkich kronikach poszukując sobie czy swoich bliskich.

W kąciku tym można wrócić wspomnieniami do dziecinnych zabaw. Pojawiły się tam niesamowite zabawki, stare meble czy akcesoria, które oddają charakter dawnych wnętrz. W tym magicznym miejscu najmłodsi poznają zabawki, którymi bawili się ich rodzice, dziadkowie a nawet pradziadkowie. Dorośli zaś może znaleźli zabawkę, która przeniosła ich do własnego beztroskiego dzieciństwa.

Ta podróż do dziecinnych lat jest okazją do zaproszenia wszystkich chętnych do udziału w kolejnych przedsięwzięciach związanych z jubileuszem przedszkola, o których informacje pojawią się w najbliższym czasie.

Przedszkole Publiczne nr 6

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.