Edukacja

  • 9 listopada 2023
  • 3 grudnia 2023
  • wyświetleń: 5071

[WIDEO] Krzysztof Antkowiak zaśpiewał w Chrobrym!

Z okazji święta szkoły w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie mogliśmy usłyszeć Krzysztofa Antkowiaka! Zobaczcie zapis wideo z tego wydarzenia!Koncert odbył się w piątek, 1 grudnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie. Po koncercie uczestnicy mieli okazję porozmawiać z artystą.

Przygoda z muzyką Krzysztofa Antkowiaka rozpoczęła się w latach 90., kiedy to między innymi zdobył Nagrodę Publiczności na festiwalu w Opolu za piosenkę - "Zakazany owoc", występował wspólnie z Edytą Górniak, Grzegorzem Ciechowskim.Zagrał również w filmie - Młode Wilki 1/2 i był współautorem i współproducentem płyty Kai Paschalskiej.
Początkiem roku 2021 płyta Krzysztofa Antkowiaka - " Zostanie mi muzyka...", w której wykorzystał teksty księdza Piotra Pawlukiewicza, uzyskała status platynowej płyty.

Janusz Mirek / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj