Reklama

Edukacja

  • 14 września 2023
  • wyświetleń: 916

Prestiżowe nagrody dla absolwentów Chrobrego. Uroczystość wręczenia

W piątek 29 września o godz. 13:00 w auli Liceum im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród dwóm jego absolwentom.

I Liceum im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, LO Chrobry
Liceum im. Chrobrego w Pszczynie · fot. BM / pless.pl


Jagoda Orlik otrzyma Nagrodę im. Anny i Kazimierza Zachariasiewiczów z dziedziny nauk humanistycznych: język polski, języki obce, historia, geografia. Nagroda ta po raz pierwszy zostanie przyznana w Liceum Chrobrego.

Stanisław Janus otrzyma natomiast Nagrodę im. Stanisława Ciska z dziedziny nauk matematyczno-fizycznych. Począwszy od 2016 roku nagrodą tą uhonorowano ośmiu absolwentów Liceum Chrobrego.

Dzień wcześniej, w czwartek 28 września o godzinie 16:00 w kościele Wszystkich Świętych w Pszczynie zostanie odprawiona msza święta za spokój duszy śp. Anieli i Stanisława Cisków, śp. Anny i Kazimierza Zachariasiewiczów, a także w intencji ich rodzin. Będzie ona koncelebrowana przez księży: Ambrożego Kucza i Kazimierza Fyrlę, byłych uczniów śp. Stanisława Ciska i śp. Anny i Kazimierza Zachariasiewiczów - informuje Fundacja im. Stanisława Ciska.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj