Reklama

Edukacja

  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 394

Nowy rok szkolny w gminie Goczałkowice-Zdrój

W placówkach oświatowych znów zrobiło się głośno i radośnie. Po wakacyjnej przerwie uczniowie wrócili do szkół i przedszkoli.

72 pierwszoklasistów rozpoczyna dziś swoją przygodę ze szkołą. Łącznie w nowym roku szkolnym do Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju uczęszczać będzie 503 uczniów. W Publicznym Przedszkolu nr 1 jest 92 dzieci, a w Publicznym Przedszkolu nr 2 - 125.

Dla wszystkich jest to dzień wyjątkowy. Rozpoczyna się nowy rok szkolny, czyli czas nowych, fascynujących spotkań z nauką, poznawanie świata, nawiązywanie kolejnych relacji. Wszystkim Wam życzę, aby szkoła i przedszkole były dobrymi miejscami - w których czujecie się dobrze, do których chętnie wracacie.

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy oświaty! Niech to dla Was wszystkich będzie owocny rok szkolny, pełen sukcesów, nowych, ciekawych odkryć, a także satysfakcji.

Gabriela PlachaWójt gminy Goczałkowice-Zdrój

BM / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.