Reklama

Edukacja

  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2264

Powierzenie stanowiska dyrektora przedszkola nr 1

Wójt Gabriela Placha wręczyła Ewelinie Rolskiej ponowne powierzenie stanowiska dyrektora Publicznego Przedszkola nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju.

Ewelina Rolska dyrektorem Publicznego Przedszkola nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju
Ewelina Rolska dyrektorem Publicznego Przedszkola nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Powierzenie jest na okres od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r.

Ewelina Rolska jest dyrektorem placówki od 1 września 2022 r., kiedy na emeryturę przeszła Ewa Chojkowska, dotychczasowa dyrektor. W Publicznym Przedszkolu nr 1 pracuje od 2006 r.

E. Rolska jest nauczycielem dyplomowanym. Ukończyła Uniwersytet Śląski w Cieszynie na kierunku Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz Wyższą Szkołę Administracji w Bielsku-Białej na kierunku Organizacja i zarządzanie w oświacie.

Gratuluję pani Ewelinie! Życzę sukcesów, zadowolenia przedszkolaków oraz dalszego rozwoju placówki.

Gabriela PlachaWójt gminy Goczałkowice-Zdrój

BM / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju" podaj