pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 11 lutego 2023
  • 13 lutego 2023
  • wyświetleń: 14016

[ZDJĘCIA] Maturzyści z Chrobrego zatańczyli poloneza!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W piątek 10 lutego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie rozpoczęli odliczanie do matury. Tej nocy nikt jednak nie myślał o egzaminie dojrzałości. Liczyła się przede wszystkim świetna zabawa! Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Studniówka maturzystów „Chrobrego” - 10.02.2023 · fot. powiat


Blisko 200 osób bawiło się w Karczmie Kuban na studniówce najstarszej szkoły w powiecie pszczyńskim. Najważniejsi byli oczywiście tegoroczni maturzyści - w czterech klasach czwartych uczy się ponad 120 uczniów.

- Za możliwość kształcenia się w tak dogodnych warunkach, za opiekę i troskę okazaną w naszej edukacji składamy serdeczne podziękowania dyrekcji liceum. Szczególne podziękowania należą się naszym wychowawcom, którzy opiekowali się nami przez lata edukacji pokazując właściwe rozwiązania, otwierając umysły, przygotowując do dorosłości - dziękowali maturzyści podczas studniówki swoim nauczycielom, wychowawcom i dyrekcji.

Starosta Barbara Bandoła wraz z dyrektor szkoły Renatą Dyrdą życzyły wszystkim wyśmienitej zabawy i jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym.

- Niedawno przekroczyliście próg szkoły, prawie cztery lata temu. Piękne były te wspólne lata, jednak czas się powoli żegnać. Dzisiejsza noc nie jest jednak po to, aby myśleć, co Was czeka dalej. To przepiękne wydarzenie, które będziecie pamiętać przez wszystkie lata - mówiła Renata Dyrda, dyrektor I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

- Niektóre chwile są po to, aby pamiętać je przez całe życie. Niech ten wieczór i ta noc zostaną w Waszej pamięci. Jesteście młodzi, piękni i mądrzy, wszystko przed Wami - mówiła Barbara Bandoła, starosta pszczyńska.

Maturzyści najważniejszy bal w swoim życiu rozpoczęli od odtańczenia poloneza pokazowego. Następnie, zgodnie z tradycją uczniowie do tańca zaprosili nauczycieli i starostę Barbarę Bandołę. Później - w dwóch turach - wzięli w nim udział wszyscy tegoroczni maturzyści.

Uczniowie "Chrobrego" prezentowali się znakomicie. Wśród maturzystek dominowały balowe kreacje, tegoroczni maturzyści założyli eleganckie garnitury.

ar / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj