pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 31 października 2022
  • wyświetleń: 603

Fundacja Edukacja + Terapia oraz Serena S.C. realizują projekt!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj

Fundacja Edukacja + Terapia, która prowadzi Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych w Pszczynie została zaproszona do wspólnego projektu z firmą zajmującą się branżą modową. To pierwszy taki innowacyjny projekt fundacyjny, który ma za zadanie wspierać uczniów w procesie edukacji.

Reklama

Fundacja Edukacja + Terapia została powołana, by wspierać uczniów i ich rodziny w procesie edukacji. Mając na uwadze, zapewnienie jak najwyższego poziomu edukacji Fundacja prowadzi odpłatną i nieodpłatna działalność w zakresie organizacji edukacji na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej i liceum. Ponadto podejmuje działania wspomagające działalność edukacyjną, fizjoterapeutyczną, artystyczną, sportową, literacką i rekreacyjną.

Serena s.c. to firma która, od 1992r. zajmuje się sprzedażą odzieży damskiej i męskiej znanych polskich producentów, współpracując z takimi markami jak VITO VERGELIS, TERESA KOPIAS, BAKKO, LORD, VESTUS, ROY, LAVARD, COMEN, EL PASSO, VERSE, LADY, JASS, DZIEKAŃSKI, MODENA, BIBA.

Wspólny projekt: aby wspierać efektywność, motywować do nauki oraz szczególnie wynagrodzić uczniów zdolnych firma Serena s.c. przekaże 10% kwoty za zakupy na cele statutowe fundacji osób które, powołają się na nazwę Naszej placówki podczas wizyty.

Zakupów można dokonać w trzech punktach:

  • Galeria Designer Outlet Sosnowiec sklep "Marshal"
  • Galeria Factory Kraków sklep "Jass"
  • Euro Shop Sosnowiec ulica Modrzejowska 12


Zapraszamy serdecznie do wsparcia tego projektu.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych


Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

43-200 Pszczyna
ul. Bielska 54

kom. 784282997
kom. 502243181Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Niepubliczny Zespół Placówek Edukacyjnych" podaj