Reklama

Edukacja

  • 5 października 2022
  • wyświetleń: 1479

"Nasze kompetencje - nasza przyszłość" w Samochodówce

W niedzielę, 2 października dziesięcioosobowa grupa młodzieży Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie rozpoczęła realizację stażu "Nasze kompetencje - nasza przyszłość!"

"Nasze kompetencje - nasza przyszłość!" w Samochodówce - 09.2022 · fot. PZS 1


Przedstawiciele zawodów: technik programista, technik usług fryzjerskich, techniki grafiki i poligrafii cyfrowej wyjechali do Granady w Hiszpanii, aby podnieść swoje kompetencje językowe, komunikacyjne i społeczne.

Wspólnie z młodzieżą z hiszpańskiej szkoły średniej nasi uczniowie odbywają zajęcia językowe, matematyczne, ekologiczne i sportowe. Ponadto w ramach współpracy grupa sześciu chłopców i czterech dziewcząt rozwija nie tylko kompetencje interpersonalne, ale również pogłębia swoją wiedzę z zakresu europejskiego dziedzictwa kulturowego.

Realizacja mobilności poprzedzona była wizytą przygotowawczą, która odbyła się 1 września. W trakcie wizyty ustalono szczegółowy program, a także podpisano stosowne dokumenty.

Działanie finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). Projekt: Ponadnarodowa Mobilność Uczniów Nr projektu: POWER 2021-1-PMU-4043.

źródło: PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj