pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 25 lipca 2022
  • 1 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 5539

Świętuj z Samochodówką 50 lat szkoły!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Pszczyńska Samochodówka, czyli Powiatowy Zespół Szkół nr 1 zaprasza absolwentów, pracowników, przyjaciół szkoły oraz mieszkańców powiatu pszczyńskiego do udziału w obchodach 50-lecia powstania Zespołu Szkół oraz 40-lecia nadania sztandaru i imienia Generała Józefa Bema. Z tej właśnie podwójnej okazji będziemy świętować jubileusz 18 września na pszczyńskim rynku!

Reklama

samochodówka
PZS nr 1 - Samochodówka · fot. Powiat


Jubileusz szkoły rozpoczniemy o 10.00 na płycie rynku pszczyńskiego. O godzinie 13.00 odbędzie się msza święta w kościele Wszystkich Świętych, którą odprawią księża absolwenci szkoły. O 14.00 spotykamy się ponownie na płycie pszczyńskiego rynku. Podczas uroczystości planowane są: piknik, wiele występów artystycznych oraz imprez towarzyszących takich jak: Street Ball, mecze tenisa stołowego oraz atrakcje dla dzieci, występ zespołu muzycznego uczniów Samochodówki - UNCUT STARS, "Joga śmiechu", mnóstwo niespodzianek oraz występy gości i gwiazdy wieczoru. Dochód z kiermaszu ciast przeznaczony będzie na rehabilitację 4-letniego Wiktorka.

Ponadto podczas imprezy będzie okazja do zaznajomienia się z powstającą książką, przedstawiającą historię szkoły, a także obecne osiągnięcia i działania placówki.

- Zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją, która zawierać będzie wiele ciekawych informacji oraz fotografii odzwierciedlających życie szkoły oraz wykaz absolwentów z ostatnich 50 lat - mówi dyrektor szkoły Teresa Wojtanowicz.

Podczas pikniku na rynku pszczyńskim będzie można również przyjrzeć się ofercie edukacyjnej szkoły, którą będą prezentowały poszczególne stanowiska dla zawodów wraz z firmami patronackimi, które wspierają na co dzień działalność placówki. Udział w tym ważnym wydarzeniu wezmą również firmy - przyjaciele szkoły.

Osoby chcące wesprzeć święto szkoła zaprasza do kontaktu z koordynatorem imprezy Bartłomiejem Bąkiem:

  • tel. 608 704 985,
  • mail: bakbartek@poczta.fm.


- Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w naszym jubileuszu - zaprasza w imieniu uczniów, nauczycieli i kierownictwa szkoły Teresa Wojtanowicz.

Świętuj z Samochodówką!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj