pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 23 czerwca 2006
  • wyświetleń: 4409

Koniec roku szkolnego

Ostatni dzień w szkole i uczniowie mają wakacje. Wszystkim szczęśliwcom, którzy mają przed sobą dwa miesiące błogiego lenistwa życzymy samych słonecznych dni i udanego wypoczynku.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądało zakończenie roku w Publiczny Gimnazjum nr 3 to zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu i obejrzenia zdjęć.

A.O. / pless.pl

---------------

Dzisiaj o godzinie 8.00 w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 2 w Pszczynie (Star Wieś) rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2005/2006. Dyrektor szkoły wraz z wychowawcami klas wręczyli uczniom świadectwa oraz nagrody. Akademia była uroczysta ale wesoła. Wszyscy przecież wiedzą, że to już koniec ze szkołą... do września.

Korzystając z okazji dyrekcja szkoły i nauczyciele składają życzenia powodzenia w dalszym życiu dla naszych absolwentów a wszystkim uczniom udanych wakacji.

Koniec roku szkolnego


Zapraszamy do galerii zdjęć: na stronach www.zs2pszczyna.pless.pl oraz www.basztary.pless.pl .


Krzysztof Rozmus

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.