pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 687

[ZDJĘCIA] Rozpoczęcie roku szkolnego w gminie Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli" podaj

W tym roku wójt gminy Miedźna, Jan Słoninka powitał rok szkolny z uczniami Zespołu Szkolno -Przedszkolnego w Woli. Przywitał wraz z dyrektorem szkoły Sebastianem Pyjasem wszystkich uczniów i z ogromną radością wspólnie powitali pierwszoklasistów.

Rozpoczęcie roku szkolnego w gminie Miedźna (SP w Woli) - 01.09.2021 · fot. UG Miedźna


1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli czas nowych wyzwań, czyli dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Pomimo trwającej sytuacji epidemicznej, udało się zorganizować wspólne spotkania dzieci we wszystkich placówkach gminy.

Wójt wyraził nadzieję, że mimo pandemii szkoły będą funkcjonowały w normalnym trybie. Zwrócił uwagę aby pamiętać jednak, że pandemia nadal trwa i chociaż wirus niewidoczny gołym okiem nadal jest. Prosił o zachowanie bezpieczeństwa i uczynienia wszystkiego, aby w jak najmniejszym stopniu wpływał on na codzienne funkcjonowanie uczniów, zarówno w szkole, jak i w życiu osobistym. Życzył radości i zdrowia na każdy dzień nowego roku szkolnego.

ar / pless.pl, źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bronisława Malinowskiego w Woli" podaj