pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 19 maja 2021
  • wyświetleń: 2130

List ZSZiO w Woli do ósmoklasistów - wybierz dobrze szkołę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj

Drogi ósmoklasisto, właśnie stajesz w obliczu jednej z najważniejszych decyzji życiowych - wyboru dalszego kształcenia. Wiemy, że to nie jest łatwe, dlatego chcemy Ci pomóc.

List ZSZiO w Woli do ósmoklasistów
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli


Jeśli chcesz szybko zdobyć zawód, usamodzielnić się i być niezależnym - polecamy Ci szkołę branżową I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych o Ogólnokształcących w Woli. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu dostępnych zawodów: od sprzedawcy, fryzjera, kucharza, cukiernika po blacharza, dekarza, elektryka, czy mechatronika.

  • Jeśli zależy Ci nie tylko na zdobyciu zawodu, ale też średniego wykształcenia - ZSZiO w Woli oferuje technikum o kierunku logistyk, spedytor, energetyk, handlowiec i inne.
  • Jeśli ważna jest dla Ciebie nauka w przyjaznej, opartej na wzajemnej tolerancji atmosferze - ZSZiO to jedyny słuszny wybór!
  • Jeśli zależy Ci na indywidualizacji nauczania, otwartości w relacjach z nauczycielami - ZSZiO jest dla Ciebie!
  • Jeśli chcesz mieć wpływ na życie szkolne - ZSZiO czeka na Ciebie!
  • Jeśli nie masz pomysłu na siebie - ZSZiO pomoże Ci go znaleźć!


Jesteśmy szkołą otwartą na uczniowską kreatywność, w której nikt nie czuje się anonimowy. Pracujemy systemem jednozmianowym z wykorzystaniem bogatej bazy dydaktycznej. Gwarantujemy solidne wykształcenie w bezstresowej atmosferze. Przyjdź i sprawdź nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Z pozdrowieniami, społeczność szkolna ZSZiO w Woli.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSZiO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSZiO" podaj