pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 30 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1522

[GALERIA PRAC] Mali Patrioci z Przedszkola nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie" podaj

Patriotyzm wyraża się w przywiązaniu do swojej Ojczyzny, ziemi rodzinnej, obyczajów i kultury narodowej, w szacunku dla ludzi, którzy ją tworzyli.

Mali Patrioci z Przedszkola nr 2 · fot. Nauczyciele


Patriotyzm to troska o dobro swojego kraju, stałe dążenie do pomnażania tego co stworzyły poprzednie pokolenia, to gotowość służenia swojej Ojczyźnie. Patriotyzmowi towarzyszyć musi poczucie godności narodowej, a jednocześnie szacunek i przyjaźń dla innych narodów.

Treści wychowania patriotycznego były realizowane w naszym przedszkolu w ostatnich dniach kwietnia. Podczas zajęć omawiano symbole narodowe, słuchano hymnu oraz piosenek i wierszy o tematyce patriotycznej. W związku z obchodami 100 rocznicy III Powstania Śląskiego podkreślano przynależność do regionu Śląskiego. W oparciu o wiedzę zdobytą na zajęciach dzieci wykonały piękne prace plastyczne.

Przedszkole Publiczne nr 2

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 2 im. Juliana Tuwima w Pszczynie" podaj