pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 23 lutego 2021
  • wyświetleń: 1576

Ruszy oddział mistrzostwa sportowego w pływaniu w ZSO Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSO w Pawłowicach" podaj

Nauka i pływanie w jednym - od 1 września w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Pawłowicach rusza oddział mistrzostwa sportowego w pływaniu! W filmie promocyjnym Alicja Ulatowska zachęca młodych ludzi do wyboru pawłowickiego liceum z oddziałem mistrzostwa sportowego w pływaniu.Patronat nad klasą objął Uczniowski Klub Sportowy Aquatica Pawłowice, który posiada profesjonalną kadrę trenerską, a członkowie klubu wielokrotnie zdobywali i nadal zdobywają wysokie miejsca w zawodach pływackich na różnych szczeblach. Wychowanką Aquatici była Alicja Ulatowska, podwójna mistrzyni świata w aquathlonie. W filmie promocyjnym Alicja zachęca młodych ludzi do wyboru pawłowickiego liceum z oddziałem mistrzostwa sportowego w pływaniu.

Uczeń, który wybierze naukę w oddziale sportowym będzie mógł połączyć wyczynowe uprawianie sportu oraz nauki na wysokim poziomie. Oferta edukacyjna przewiduje 20 godzin zajęć sportowych w tygodniu, w tym lekcje wychowania fizycznego, treningi w wodzie i na lądzie. Każdy uczeń otrzyma profesjonalny plan treningowy, ukierunkowany na wszechstronny rozwój zawodnika. Szkoła zapewnia również udział we współzawodnictwie sportowym zgodnie z kalendarzem imprez Śląskiego Okręgowego Związku Pływackiego (ŚLOZP) i Polskiego Związku Pływania (PZP).

nauka i pływanie w ZSO w Pawłowicach

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZSO w Pawłowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZSO w Pawłowicach" podaj