pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 19 stycznia 2021
  • wyświetleń: 1963

Znamy laureatów konkursu "Świąteczna bombka"

Znamy laureatów konkursu "Świąteczna bombka" organizowanego przez Żłobek Miejski w Pszczynie i I Ogólnopolskie Stowarzyszenie Publicznych i Niepublicznych Żłobków i Klubów Dziecięcych.

Znamy laureatów konkursu „Świąteczna bombka”
Znamy laureatów konkursu "Świąteczna bombka" · fot. UM Pszczyna


Spośród 30 prac najlepiej oceniony został Żłobek Miejski "Wesoła Łąka" z Kutna, gdzie powędruje główna nagroda. Wyróżniono także Żłobek Miejski w Suwałkach.

Celem konkursu było m.in. propagowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, promowanie twórczości dziecięcej, a także rozwijanie zdolności plastycznych. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, oryginalność prac oraz zaangażowanie dzieci.

- Trudno było wybrać najlepszą pracę, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Podjęliśmy decyzję o tym, żeby przyznać również wyróżnienie. Cieszymy się, że nasz konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Z pewnością w przyszłości będziemy inicjowali podobne wydarzenia - komentuje Barbara Zbijowska, dyrektor Żłobka Miejskiego w Pszczynie.

BM / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.