Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 1275

Enjoy Szkoła Językowa w Warszawie dla dzieci,młodzieży i dorosłych.

Materiał partnera:

Szkoła językowa Warszawa Enjoy (https://enjoyschool.eu/) znajdująca się w Warszawie-Tarchominie oraz Warszawa- Wola to absolutnie wyjątkowe miejsce dla każdego, kto pragnie nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego oraz polskiego. Szkoła szkoli zarówno dzieci, jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Każdy uczestnik zajęć utrwala tam wiedzę wcześniej zdobytą, a także równolegle rozwija wszelkie kompetycje językowe - pisanie, mówienie, czytanie oraz słuchanie. Umożliwia to wzorową komunikację w języku obcym, która jest niezbędna w obecnych czasach. Enjoy School wyróżnia się prowadzeniem wyjątkowego, starannie uporządkowanego oraz sprawdzonego programu nauki języków obcych.

Enjoy Szkoła Językowa w Warszawie dla dzieci,młodzieży i dorosłych.


Dlaczego wybrać szkołę Językowa w Warszawie - Enjoy?Szkoła jest przyjaźnie nastawiona do dzieci w każdym wieku, a także dorosłych. Posiada doskonałą kadrę nauczycielską oraz ciekawe pomoce naukowe. Dla najmłodszych uczniów książki są kolorowe oraz widnieje w nich mnóstwo rysunków w celu lepszego zapamiętania materiału. Szkoła wyróżnia się nowoczesnymi metodami nauczania, kreatywnością, wspaniałą atmosferą, profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego ucznia oraz umiejętnością doskonałego słuchania, a pedagodzy pracujący w szkole uwielbiają dzielić się swoją wiedzą, przez co sukces każdego ucznia staje się mu jeszcze bliższy.

Jak wszyscy wiedzą, komunikacja międzyludzka to jedna z najbardziej pożądanych cech człowieka w obecnych czasach, a im więcej języków umiemy, tym większe mamy szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły lub pracy. W dużej mierze to właśnie dzięki komunikacji jesteśmy w stanie nawiązywać pozytywne relacje, zaspokajać swoją ciekawość, a także zdobywać nowe doświadczenia. Enjoy School jest miejscem, które musi odwiedzić każdy, kto chce perfekcyjnie władać angielskim, polskim lub hiszpańskim. A może wszystkimi naraz?

Nazwa Szkoła Językowa Warszawa Enjoy w pełni odzwierciedla misję szkoły, bowiem znaczenie tego słowa w języku angielskim to: cieszyć się, lubić coś robić, podobać się oraz dobrze się bawić. Taka właśnie jest ta szkoła. Nauka w niej wywołuje uśmiech, sprawia przyjemność z poznawania języka obcego, podoba się nawet najmłodszym, a przy tym jest również doskonałą zabawą dla każdego.

Oferta Szkoły językowej Warszawa - EnjoySzkoła oferuje kilka programów nauczania: dla przedszkolaków, uczniów, młodzieży kursy intensywne dla dzieci i młodzieży, kursy indywidualne oraz oferty dla firm. W każdej z nich znajdziesz poziom nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb poszczególnych grup wiekowych.

Zajęcia dla przedszkolaków przeprowadzane są przy pomocy gier, zabaw, opowiadania historyjek w języku angielskim, a także śpiewania i odbywają się 2 razy w tygodniu po 30 lub 45 minut.

Podczas zajęć dla uczniów w wieku 6-15 lat oraz młodzieży używane się nie tylko książki, ale nauka odbywa się również za pomocą piosenek, dialogów, pracy w parach oraz dyskusji. W zależności od wieku, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 50, 60 lub 90 minut.

Kursy intensywne różnią się od zwykłych zajęć częstotliwością i odbywają się 3 lub 4 razy w tygodniu po 50 lub 60 minut.

Na kursach indywidualnych częstotliwość oraz godziny zajęć dopasowywane są osobiście do każdego uczestnika.

Szkoła oferuje także szkolenia językowe dla firm, w skład których wchodzą zajęcia w parach, grupowe, indywidualne, konwersacje z native speakerem, konsultacje biznesowe, przygotowanie do wszelkich egzaminów oraz pomoc lub współpraca w przygotowaniu prezentacji biznesowych.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie - EnjoyEnjoy - szkoła językowa Warszawa Wola znajduje się na Warszawskiej Woli przy ul. Bellottiego 5, lok. 3c oraz al. Jana Pawła II 61/13,oraz znajduje się na Warszawskim Tarchominie przy ul. Myśliborskiej 115, lok. 3.