Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 25 września 2020
  • wyświetleń: 2992

Gitarzysta zepołu PIN, Sebastian Kowol otwiera Gitnazjum!

Artykuł sponsorowany:

Gitnazjum to autorski projekt prywatnych lekcji gry na gitarze Sebastiana Kowola. Oferta skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką oraz do gitarzystów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności gry.

Gitnazjum


Program nauczania obejmuje elementy klasyki, ale też wykorzystuje współczesną muzykę rozrywkową. Oparty jest o wieloletnie doświadczenie pracy nauczyciela m. in. w pszczyńskim ognisku muzycznym, w Pałacu Młodzieży w Katowicach oraz prywatnej szkole muzyki rozrywkowej Nice Noice. Zgromadzone materiały pozwalają kształcić ucznia w kierunku klasyki, bluesa, jazzu, rocka i popu.

Gitnazjum oferuje indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej. Zajęcia odbywają się w Guitar Idea Studio w Piasku lub u ucznia w domu. Projekt startuje od października. Zapisy już trwają pod adresem mailowym gitnazjum@gmail.com. Ilość miejsc ograniczona!

Sebastian Kowol gitarzysta PIN, ale nie tylko...- Zaraz po ukończeniu edukacji muzycznej, dostałem angaż w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, a później w Teatrze Roma w Warszawie. Tam zbierałem doświadczenia w pracy z orkiestrą. Graliśmy musicale: Skrzypek na dachu, Evita, Jesus Christ Superstar, Fame i inne - wspomina Sebastian Kowol.

- Koncertowałem z Markiem Torzewskim, później była płyta i koncerty z zespolem Golec uOrkiestra. Następnie powstaje zespół PIN, który założyłem wspólnie z Aleksandrem Woźniakiem i Andrzejem Lampertem. Nagraliśmy 3 płyty i obecnie pracujemy nad kolejną. Nasz najnowszy utwór "Samotny dryf", wykonaliśmy na koncercie Premiery na tegorocznym festiwalu w Opolu. Równocześnie pracuję też jako muzyk sesyjny i prowadzę lekcje on-line na kanale YouTube pod nazwą Guitar Idea. Wszystkie te doświadczenia mogę teraz przekazać uczniom Gitnazjum - dodaje muzyk.

Sprawdź kanał Guitar Idea w serwisie YouTube:

Posłuchaj utworu PIN - "Niekochanie"